השותף הנקי

קשה למצוא פגמים בתכונות חיוביות, כשם שקשה לראות את העבודה והזיעה מאחורי דירה מצוחצחת. השותף הנקי אכן לא יבחין בפגמיו שלו, אלא יראה בהן מעלות בלבד. הוא לא יבין שהסדר שהוא ישליט במהומת הניירות על שולחן האוכל, המטאטא שיעביר מתוך הכרח בסלון, הניגוב שינגב בו את הארונות, המראות והחלונות, יותירו את שותפיו העצלנים בתחושת אי נוחות. הוא יבחין בלכלוך מהר יותר מהם, ולא יוכל לחיות אתו עוד רגע נוסף. עבורם, לעומת זאת, יעברו עוד כמה ימים בטרם יבחינו בלכלוך, וגם אז, לא יחושו שנגזרת מכך בהכרח פעולה בנושא.


הצרה היא שהם עצמם כתבו במודעה שהם מחפשים שותף נקי, כי בדמיונם מי שאינו נקי הוא חזיר מטונף המותיר אחריו שיש מטבח שחור ורצפת אמבטיה שעירה. משלקחו את השותף הנקי הבינו כי מדובר בעצם בלקיחת משרה נוספת. עליהם לעמוד בסטנדרטים שלו, אפילו אם הוא לא מבקש זאת, כי מביך אותם לראות אותו עובד וטורח בשעה שהם סרוחים על הספה. וגם אם יתגברו על אי הנעימות, ויוסיפו לשבת, הדרישות שלו יגיעו אליהם במוקדם או במאוחר. זה יתחיל בפרצופים חמוצים. ימשיך בהערות פאסיב אגרסיביות. יתדרדר להערות של ממש על ערימת הכלים בכיור או תלתלי האבק במסדרון, ולבסוף ריב של ממש.


השותף הנקי טיפוסים מיכל פיטובסקי

מתוך האתר vintage printable


מכאן יש שלוש אפשרויות. או שיהפכו גם הם בעל כורחם לנקיים, ויסבלו. או שיחיו במלחמה עויינת עד סוף חוזה השכירות, ויסבלו. או שיעזבו לפני הסוף, ויהפכו את חייהם על פיהם בגלל כמה כלי מטבח מלוכלכים, ותלתלי אבק. אילו מלכתחילה לא היו רושמים במודעה "שותף נקי" הייתה נחסכת מהם כל עוגמת הנפש הזו. לכן, לימדו זאת להבא שוכרים צעירים, בראיון כניסה לדירה הבא, כשתשאלו את הזר מה הוא מרגיש לגבי ניקיון, והוא יאמר, "כן, אני נקי. זה מאוד חשוב לי." מחקו מיד את שמו מן הרשימה.


מכירים את הטיפוס?#שותפים #פרפקציוניסטים

עקבו אחרינו

הטיפוס האחרון
תגיות
No tags yet.
RSS Feed
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon